Четвер, 02.05.2024, 02:42 Головна Мій профіль Вихід Ви увійшли як Гість | Група "Гості"

Скадовська РКДЮСШ

Від перемог у спорті - до перемог у житті!!!

[12.05.2015][Положення]
Регламент Старти Надій 2015 року (0)
Регламент Козацький Гарт 2015 року (0)
[07.10.2014][Накази]
Наказ райво "Старти надій" /район/ (0)
Меню сайта

Головна » 2017 » Березень » 30 » Відкрита першість з кульової стрільби присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня
10:40

06.03.2017 року у стрілецькому тирі УСБ Скадовськ відбулася відкрита першість з кульової стрільби присвячена Міжнародному жіночому дню 8 березня, з метою : виявити кращих спортсменів , підвищити спортивну майстерність спортсменів та популяризувати кульову стрільбу серед учнівської молоді міста Скадовськ. У змаганнях узяли участь учні ЗНЗ Скадовського району та спортсмени «Інваспорт». 40 спортсменів, з них 13 дівчат, змагалися між собою для того , щоб виявити кращих, а саме : серед молодшої групи дівчат перше місце здобула Кобзар Влада , яка набрала 44 очки , на другому місці Кирилова Поліна ,яка набрала 43 очки , третє місце у Бєглєцової Аріни . Молодша група хлопців показала такі результати ,а саме : Ноздрачов Богдан – перше місце (42 оч.) , Петриченко Іван – друге місце (39 оч. ) , Лабець Данило – третє місце (32 оч.) . Старша група дівчат показала такі результати :Щербаньова Єлизавета – перше місце ( 40 оч.) , Франчук Анастасія – друге місце ( 37 оч.) , Ворфоламєєва Анастасія – третє місце ( 35 оч.) . Старша група хлопців показала такі  результати : Бєглєцов Михайло – перше місце  ( 39 оч.) , Тем’янинець Степан  - третє місце ( 37 оч.), Авраменко Юра – третє місце (34 оч.) . Хлопці «Інваспорт» : Кулішов Юрій – перше місце ( 38 оч.) , Акімов Олексій – друге місце ( 35 оч.) , Яценко Олег – третє місце (30 оч.) . Переможці змагань були нагороджені почесними грамотами та призами .

Переглядів: 207 | Додав: sportsсhool | Рейтинг: 0.0/0