Середа, 08.05.2024, 08:37 Головна Мій профіль Вихід Ви увійшли як Гість | Група "Гості"

Скадовська РКДЮСШ

Від перемог у спорті - до перемог у житті!!!

ІІ Відкритий Кубок пам'яті МСМК В.С.Загайкана

4-5 листопада 2016 у спортивній залі Скадовської РК ДЮСШ відбулися змагання з волейболу ІІ –го Відкритого Кубку пам’яті майстра спорту міжнародного класу Загайкана Володимира Семеновича серед юнаків 2002 р.н і молодше, який відбувається за підтримки приватного підприємця Загайкана Олександра Івановича.

У змаганнях приймали участь найкращі команди юнаків Херсонської області – ДЮСШ «Золота Нива» Олешківського району, Скадовської РК ДЮСШ, ДЮКФП №4 м. Херсон, ДЮСШ м. Нова Каховка та ДЮСШ Голопристанського району.

Юнаки змагалися протягом двох ігрових днів за які зіграли 21 гру. Всі ігри були напруженими та цікавими. Жодна з команд не хотіла поступатися суперникам. У результаті ігор у дуже впертій та напруженій боротьбі перше місце здобула команда ДЮСШ м. Нова Каховка, друге місце здобула команда ДЮСШ «Золота Нива» Олешківського району. А от на третє місце претендували відразу три команди – Скадовської РК ДЮСШ, ДЮСШ Голопристанського району та ДЮКФП №4 м. Херсон. Усі три команди набрали по 9 очок. І щоб вирішити питання третього призера суддівській бригаді довелося рахувати співвідношення забитих та пропущених м’ячів у всіх іграх. У результаті підрахунків третє місце отримала команда ДЮКФП №4 м Херсон, яка випередила команду Скадовської РК ДЮСШ, яка посіла 4 місце, всього на 7 м’ячів. П’яте місце за командою ДЮСШ Голопристанського району.

Всі команди отримали від Олександра Івановича Загайкана смачні, солодкі подарунки, переможці та призери  - кубки, медалі та грамоти, найкращі гравці своїх команд отримали пам’ятні статуетки та цінні призу,  а вболівальники масу задоволення від найкращої у світі гри.

Слід відзначити, що даний турнір вже став традиційним та впевнено розширює географію своїх учасників.

Переглядів: 234 | Додав: sportsсhool | Рейтинг: 5.0/2